15012.
35. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Bihor-Biharmegye, Oradea-Nagyvárad kulturtörténete és öregdiákjainak emlékkönyve. Szerk.: Fehér Dezső. Nagyvárad/Oradea, 1933-1937, Sonnenfeld Adolf Rt., 756 p.+ 5 sztl. lev. + II (fekete-fehér képtáblák) t. Gazdag szövegközti fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal. Fontos forrásmunka, benne több száz életrajzzal, arcképpel./ The culture history of Bihar, Oradea and alumni memorial book. Edited by Dezső Fehér. Oradea, 1933-1937, Adolf Sonnenfeld. Half-linen-binding, with worn cover. In Hungarian language.