15011.
35. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
9
Debrecen sz. kir. város és Hajdu vármegye. Szerk.: Csobán Endre. Főmunkatárs: Dr. Herpay Gábor. Vármegyei Szociográfiák XII.-XIII. Bp., 1940, Vármegyei Szociográfiák, (Merkantil-ny.), 332 p.+XVI (képek) t. +116 +XV (személyi adattár) p. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal, valamint XVI táblával illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a város és a vármegye dombornyomásos címerével, kopott borítóval. Benne: Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel jegyzetlapokon.