15017.
35. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Éble Gábor: A Károlyi grófok nagykárolyi várkastélya és pesti palotája. Bp., 1897. Hornyánszky. 116 p. Oldalszámozáson belül egy dupla oldalas, 14 egész oldalas és 2 szövegközti képpel illusztrálva. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.