Berán Lajos (1882-1943) 1915. "Tisza / Marosvásárhely 1914-1915" kétoldalas fém plakett az Világháború első évének emlékére (155,36g/80x56mm) T:2 / Hungary 1915. "Tisza / Marosvásárhely 1914-1915" double-sided metal plaque commemorating the first year of the World War (155,36g/80x56mm) C:XF
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Dr. Dalmady Zoltán emlékére az Országos Balneológiai Egyesület" Br emlékplakett (88,75g/62mm) T:2 kis ph., patina, hátlapon karc / Hungary 1934. "Zoltán Dalmady, Dr." Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (88,75g/62mm) C:XF small edge error, patina, on the back stratched
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1843. "A Magyar Orvosok és Természetbúvárok 1843. évi temesvári gyűlésére" Br emlékérem. "GAZDAGÍTVA BOLDOGÍT / SZ. K. TEMESVÁR VÁROSA Á. M. ORVOSOK 'S TERMÉSZETBUVÁROK AZ 1843. ÉVI AUG 8. KEBELÉBEN TARTOTT GYÜLEKEZETE EMLÉKEÜL" (63,88g/52mm) T:1- kis ph. / Hungary 1843. "For the Assembly of the Hungarian Doctors and Naturalist in Temesvár, 1843 " Br commemorative me...
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. "Galanthai herczeg Esterházy Pál" Br emlékérem. "GALANTHAI HERCZEG ESZTERHÁZY PÁL / A MAGY. ORV. ÉS TERM. VIZSG. VIIIdik NAGYGYÜLÉSE ELNÖKÉNEK HÁLA EMLÉKÜL - 1847 AUG. 17" (42,82g/41mm) T:1-,2 apró ph. / Hungary 1847. "Prince Pál Esterházy de Galántha" Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (42,82g/41mm) C:AU,XF tiny edge error HP 289.
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére" Br emlékérem (41,35g/41mm) T:1- / Hungary 1847. "The Free Royal City of Sopron to the VIIIth General Assembly of the Hungarian Doctors and Naturalist" Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (41,34g/41mm) C:AU
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1938. "A magyar kultúra szolgálatáért" kétoldalas öntött Br érem "A MAGYAR KULTÚRA SZOLGÁLA-TÁÉRT / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISTER" (261,65g/93mm) T:1- / Hungary 1938. "For service of Hungarian culture" two-sided Br medallion. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (261,65g/93mm) C:AU TP 430.
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1946. "Bárdos Arthur 30 éves színigazgatói jubileumára / Budapest Székesfőváros 1946. nov." kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (344,26g/86mm) T:2 kopott ezüstözés / Hungary 1946. "Bárdos Arthur 30 éves színigazgatói jubileumára / Budapest Székesfőváros 1946. nov." double-sided silver plated Br commemorative medallion. Sign.: Boldogfai Farkas Sándor (344,26g...
Borsos Miklós (1906-1990) 1978. "Szegedi Kis István 1505-1572" Br emlékérem (739g/135mm) T:2 / Hungary 1978. "István Szegedi Kis 1505-1572" Br commemorative medal. Sign.: Miklós Borsos (739g/135mm) C:XF
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Vásárhelyi Pál Díj / A Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztertől" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel, nem adományozott darab (33,77g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) / Hungary ND "Pál Vásárhelyi Award / From the Minister for the Environment and Water" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge, with makers mark "SZG (Szabó Géza)", not donat...