1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" kitüntetés gomblyukjelvény miniatűrje (12,5mm) T:1- / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" decoration's Br miniature buttonhole badge (12,5mm) C:AU
1935-1945. "A Magyar Érdemkereszt II. osztálya - A Magyar Érdemrend középkeresztje" zománcozott kitüntetés zöld nyakszalaggal (40mm-s típus), eredeti tokban T:1-,2 kis zománcsérülés / Hungary 1935-1945. "Hungarian Order of Merit, Commander's Cross" enamelled decoration with green neck ribbon (40mm type), in original case C:AU,XF small enamell error NMK 374.
1935-1945. "A Magyar Érdemkereszt IV. osztálya - A Magyar Érdemrend lovagkeresztje, késői típus" zománcozott Ag kitüntetés, zöld mellszalagon, eredeti, a kardos változat számára készült tokban T:2 apró zománchiba / Hungary 1935-1945. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross, later type" enamelled Ag decoration on green ribbon, in an original case made for the sword version C:XF tiny enamel error ...
1946. "Magyar Köztársasági Érdemérem bronz fokozata" Br kitüntetés modern mellszalagon, adományozói tokban T:1,1- kis oxidáció / Hungary 1946. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Bronze Grade" Br decoration on modern ribbon, in awarding case C:UNC,AU small oxidation NMK 495.
1943. "A Magyar Szent Korona-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel és kardokkal" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év "1942", eredeti mellszalagon T:1 / Hungary 1943. "Order of the Hungarian Holy Crown, Knight's Cross with war decoration and swords" enamelled gold plated Ag decoration, with the planned original founding year "1942" on the back of t...
1943. "Magyar Arany Érdemkereszt" kitüntetés névre szóló adományozói okirata, szárazpecséttel, Vitéz Nagy Vilmos honvédelmi miniszter kézírásos aláírásával. Restaurált, több szakadás nyomával / Hungary 1943. "Hungarian Golden Cross of Merit" award document with bearer's name and handwritten signature of Vitéz Vilmos Nagy Minister of Defence. Restored with marks of large-size tears
1942. "Magyar Érdemrend Középkeresztje hadiszalagon" kitüntetés adományozó levelének Légrády Sándor (1906-1987) autográf aláírással ellátott egyedi akvarell terve (28x41cm) / Hungary 1942. Unique akvarel plan of the "Hungarian Order of Merit, Commanders's Cross with a war ribbon" decoration's awarding document, with autograph signature of Sándor Légrády (1906-1987) (28x41cm)
1942. "Magyar Érdemrend Középkeresztje hadiszalagon, kardokkal" kitüntetés adományozó levelének Légrády Sándor (1906-1987) autográf aláírással ellátott egyedi akvarell terve (28x41cm) / Hungary 1942. Unique akvarel plan of the "Hungarian Order of Merit, Commanders's Cross on a war ribbon with swords" decoration's awarding document, with autograph signature of Sándor Légrády (1906-1987) (28x41cm)