1911. "A Felsőmagyarországi Sztropkó - Felsővízköz melletti Királyhadgyakorlatok Emlékeül" aranyozott Br medál füllel (12,78g/29mm) T:2 kopott aranyozás, fo. / Hungary 1911. "In memory of the military exercises held near Sztropkó - Felsővízköz in Upper Hungary" gilt Br medal (29mm) C:XF worn gold plating, spotted
~1914-1918. "A Magyar Nők Korona Alapja" aranyozott, zománcozott fém jelvény (21x31mm), eredeti karton díszlapon T:2 zománchiba / Hungary ~1914-1918. "Crown Fund of the Hungarian Women's" gilt and enamelled metal badge (21x31mm), on original cardboard C:XF enamel error
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1916. "I. Ferenc József - M. K. Hadsegélyező Hivatal kiadványa" patrióta jelvény (33x40mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1916. "I. Ferenc József - M. K. Hadsegélyező Hivatal kiadványa (Franz Joseph I - Issued by the Hungarian Royal War Aid Department)" patriotic badge (33x40mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15)" Br sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40x23mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" Br cap b...
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "IV. Károly" az uralkodó megkoronázásának emlékérem készült ovális Zn jelvény (45x31mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "IV. Károly" Zn badge commemorating the coronation of Charles IV (45x31mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "3. Karácsony a harcmezőn" Zn sapkajelvény hátoldalon "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" felirattal és "WINTER & ADLER A G WIEN" gyártói jelzéssel (25x39mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "3. Weihnachten im Felde (3rd Christmas on the Battlefield)" Zn cap badge with "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" inscription and maker's mark "WINTER & ADLER A G WIEN" on the reverse (25x39...