Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" ovális Ag medál, fémjel nélkül, részben zománcozott, kék zománc (34,78g/53x33mm) T:1- / Hungary 1914. "Military Aid 1914" commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (34,78g/53x33mm) C:AU HP-6814.
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915" Ferenc Józsefet és II. Vilmost ábrázoló, Br emlékérem eredeti "Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915" tokban. Szign.: Rudolf Neuberger (97,37g/61mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915" Br commemorative medal with Franz Joseph and Wilhelm II in original "Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915" case....
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Viribus unitis 1914-1915" egyoldalas Br, I. világháborús patrióta plakett. Szign.: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) T:1- kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Viribus unitis 1914-1915" one-sided World War I patirotic Br plaque. Sign: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) C:AU small patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915" ezüstözött I. világháborús patrióta medál Ferenc József, II. Vilmos és V. Mehmed portréjával (12,54g/31mm) T:1-,2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915" silver plated World War I patriotic medallion with the portraits of Fr...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Vörös Ördögök 1914-1915." egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) T:2 hátlapján ráragasztott felirat / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "The Red Devils 1914-1915." one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) C:XF label on the back HP 3411.
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN" Alexandar von Krobatin bárót, hadügyminisztert ábrázoló kétoldalas Br plakett. Szing.: Arnold Hartig (65mm) T:1- kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Arnold Hartig (65mm) C:AU small edge error
Német Birodalom 1914. "II. Vilmos / Győznünk kell és győzni fogunk 1914" Br emlékérem (286,11g/89mm) T:2 kis ph. / German Empire 1914. "Wilhelm II / Wir müssen und wir werden siegen (We have to win and we will win)" Br emlékérem. Sign.: R. Marschall (286,11g/89mm) C:XF small edge error