110 000 HUF
284,97 EUR, 314,29 USD
André Minaux (1923-1986): Ablak a világra (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 19,5x19,5 cm / André Minaux (1923-1986): Window to the world (without title). Etching on paper, signed. Artist's proof E.A. 19,5x19,5 cm.