30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Barna Ilona (1897-1974): Magas Tátra, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 39x28 cm / Ilona Barna (1897-1974): High Tatras (Vysoké Tatry). Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 39x28 cm