40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Bernáth Aurél (1895-1982): Alvó kutya. Tus, toll, papír. Jelezve jobbra lent. Oeuvre kat. szám: 1953/41. Üvegezett fa keretben. 29x21,5 cm / Inkj on paper, signed, oeuvre cat. no. 1953/41. Framed with glass.