90 000 HUF
Cima, Luigi (1860-1938): Villa di Villa, Olaszország,1918. Olaj, fa, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 48×30 cm / Cima, Luigi (1860-1938): Villa di Villa, Italy,1918. Oil on wood, signed. Framed with glass, frame damaged. 48x30 cm