85 000 HUF
Fehér László (1953-): Este 1953-ban (1988). Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel. 50x35 cm. Hátoldalán kisebb felületi sérüléssel. Ritka, egyedi, gyűjtői darab!/ László Fehér (1953-): Night in 1953 (1988). Screenprint on paper, signed, proof print. 50x35 cm. With a minor surface damage on the reverse. Early screenprint from the late eighties!