95 000 HUF
246,11 EUR, 271,43 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz második felében működött festő alkotása: Keresztelő Szent János; Mária a 12 apostollal (kétoldalas ortodox vallásos kép). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 74×59,5 cm