9 000 HUF
Krupka Ferenc (1870-1928): Sebesült katonák menete az I. világháborúban. Tus, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Hátoldalán sérült címkén feliratozott. Üvegezett antik keretben, 7×18 cm / Ferenc Krupka (1870-1928): Wounded maching soldiers during World War I. Ink on paper, mounted on cardboard. Signed. With description on the reverse. In antique frame with glass, 7×18 cm