18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Lakatos Artúr (1880-1968): Budapest (textilterv), 1962. Gouache, papír. Jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kiállítva: Lakatos Artúr (1880-1968). Festmények, tervek, iparművészeti munkák. MissionArt Galéria, Budapest, 2013. november. 14. - 2013. november. 30. Reprodukálva a Missionart Galéria honlapján: http://www.missionart.hu/kiallitas/lakatos-artur-1880-1968-festmenyek-tervek-iparmuveszeti-munkak/ . Üvegezett fa keretben. 30x33 cm / Gouache on paper. Signed. Framed with glass.