24 000 HUF
16
Márffy Ödön (1878-1959): Műlovar. Akvarellel színezett litográfia, papír, jelzett. Lap tetején javított szakadással. Üvegezett fa keretben, 34,5×28,5 cm / Litograph on paper, signed, with restored tear on the top. Framed with glass.