10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Norbert Goeneutte (1854-1894): Társasjátékkal játszó hölgyek. Rézkarc, hidegtű, papír, jelzett. 16×20 cm / Norbert Goeneutte (1854-1894): Playing ladies. Etching and drypoint on paper, signed. 16x20 cm