40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Pantea Rares (1957-): Kalapok. Tus, akvarell, papír. Jelezve középen fent (R85). Hátoldalán feliratozott és Békefi Gyula gyűjteménye Budapest bélyegzővel. Üvegezett fa keretben, 24×30 cm. Korai munka a román művésztől. / Pantea Rares (1957-): "Palaria", "A Kalao". Ink, watercolour on paper. Signed (R85). With description on the reverse and Gyula Békefi collection, Budapest stamp. Framed with glass, 24×30 cm. Early work from the Romanian artist.