40 000 HUF
Pirk János (1903-1989): Gödöllői ablak. Olaj, farost, jelzett. 61×46 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Oil on wood fibre, signed.