170 000 HUF
17
Rékassy Csaba (1937-1989): Rubik kocka II. Tojástempera, fa, jelzett. Reprodukáva a művész honlapján: https://rekassy.hu/rekassycsaba/tablakep.html. Fa keretben. 23x15,5 cm. A művész olaj- és tempera festményei rendkívül ritkák! / Csaba Rékassy (1937-1989): Rubik's Magic cube II. Egg tempera on wood, signed. Reproduced on the artist's homepage: https://rekassy.hu/rekassycsaba/tablakep.html. Framed. 23x15,5 cm. The artist's paintings are very rare and hard to find!