10170. 35. Closed major auction Paintings and graphics
14 000 HUF
31
0 HUF
Sajdik Ferenc (1930-): Macska. Vegyes technika, papír, jelzett. 18x16 cm. Üvegezett fa keretben. Anyag figura, m: 6 cm, keretre ragasztva. Keret hátoldalán 1991 előtti MNG kiviteli pecsét.
Photo of the item taken by : nagy_andras