10037. 35. Closed major auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Spányik Kornél (1858-1943), 2 db mű: Időskori önarckép, 1935 és felesége húgának portréja. Szén, papír. Önarckép jelzett. Üvegezett, kissé sérült, javított keretben. 21×15,5 és 19,5x14 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf