Norbert Goeneutte (1854-1894): Társasjátékkal játszó hölgyek. Rézkarc, hidegtű, papír, jelzett. 16×20 cm / Norbert Goeneutte (1854-1894): Playing ladies. Etching and drypoint on paper, signed. 16x20 cm
Rippl-Rónai József (1861-1927): Ülő akt (Fürdés előtt), 2012-es lehúzás. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Számozott (2/15). Jobb alsó sarkában "Rippl-Rónai rézkarca 1912-2012" szárazpecséttel. Hátoldalán Zsákovics Ferenc művészettörténész igazolásával, mely szerint 2012-ben, a rézkarc születésének 100. évfordulóján készült a nyomólemezről 20 számozott példány 1/15-15/15 és 1/V és 5/V. jelöléssel. 31...
Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965):.Afrikai lány. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fa keretben, 95×59 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965):.African girl. Oil on canvas. Signed. Framed. 95×59 cm
Bán Béla (1909-1972): Univerzum. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 40×30,5 cm / Béla Bán (1909-1972): Universe. Oil on wood fibre, signed. Framed, 40×30,5 cm
Klie Zoltán (1897-1992): Táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra fent (Klie). Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, lánya Klie Anna Mária (1931-2013) aláírásával. Üvegezett fa keretben, 16x24 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Landscape. Watercolour on paper. Signed. With artist's estate stamp and his daughter's signature Anna Mária Klie (1931-2013) on the reverse. Framed with glass, 16x24 cm
Barta Mária (1897-1969): Tulipános art deco hölgy, 1929 körül. Olaj, vászon, jelzett (ligatúrás). restaurált. Fa keretben. 80x59,5 cm / Oil on canvas, signed. restored, framed.
Hincz Gyula (1904-1986): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány 0/I. számozással. Üvegezett fa keretben, 29×38 cm. / Etching on paper, signed.
Fónyi Friml Géza (1899-1971): Olasz város, 1937. Szén, kréta, papír. Jelezve balra fent: Friml Géza 1937. Üvegezett fa keretben. 58,5x48 cm. 1936-ban egyéves római ösztöndíjat kapott a művész, feltehetően olaszországi tartózkodása idején készült a mű. / Géza Fónyi Friml (1899-1971): Italian town, 1937. Chalk and coal on paper. Signed. Framed with glass. 58,5x48 cm.
Molnár C. Pál (1894-1981): Hölgy az ablakban. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 27x19 cm. / Pál Molnár C. (1894-1981): Woman in the window. Woodcut on paper, signed. Framed with glass. 27x19 cm
Farkasházy Miklós (1895-1964): Tavaszi virágözön. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 35×46,5 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass.