Somos Miklós (1933-2009): Cercina II. (A dialógus). Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29×38 cm / Watercolour on paper, signed, framed.
Szántó Piroska (1913-1998): Útszéli feszület. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 52×41,5 cm / Mixed technique on paper, signed, framed with glass.
Baska József (1935-2017): Átírt rács, 1989. Olaj, farost, jelzett. 20x35,5 cm. / József Baska (1935-2017): Rewritten bars, 1989. Oil on wood fibre, signed. 20x35,5 cm.
Szikora Tamás (1943-2012): Piros doboz, 2007. Olaj, kollázs, farost, jelzett. 50x40 cm / Tamás Szikora (1943-2012): Red box, 2007. Oil, collage, wood fibre, signed. 50x40 cm
Kósza Sipos László (1943-1989): Színes élmény, 1988. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 11,5×17 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass
Győrffy Sándor (1951-): Egyensúly, 2019. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 134. o. (oldalszám nélkül). Fa keretben. 60×40 cm / Sándor Győrffy (1951-): Balance, 2019. Acrylic on canvas, signed on the reverse. Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (...
Misch Ádám (1935-1995): Újra. Akril, kréta, farost, jelzett (Misch). Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. / Ádám Misch: Again. Acrylic and chalk on wood fiber, signed (Misch), with autograph description on the reverse. 70×50 cm.
Wagner János (1936-): Rétegek, 2008. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 68,5×100 cm. / János Wagner (1936-): Layers, 2008. Oil on canvas, signed. With autograph description on the reverse. 68,5x100 cm