1773 össz. 1 db antik fújt üveg palack, Xavery Stentzerin és Gertrudis Stentzerin, 1773 évszámmal nevekkel és rokokó motívumokkal gravírozott, feltehetően házasságkötés alkalmából készült. M: 20 cm. Egyik üveg sérült, töréssel. / 1773 antique glass bottle, with the names of Xavery Stentzerin and Gertrudis Stentzerin, and year 1773 and with rokoko motifs, probably made for a marriage. Height: 20 cm...
Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
Antik vörös emlék pohár arany "Éljen a haza" és "Emlékül" felirattal, magyar címerrel, historizáló dekorral. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 14 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
1898 Ferenc József portréjával díszített, 50. császári jubileumi, német nyelvű felirattal (Andenken an das 50jährige Kaiserjubiläum 1848-1898) ellátott üveg emlék pohár füllel, matricás portréval, kézzel festett arany szegéllyel, metszett levél dísszel, kopott, m: 12 cm / 1898 Franz Joseph emperor 50th anniversary glass, 8,5 cm
Antik, XIX. sz. vörös emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 12 cm, d: 8 cm / Hungarian commemoratíve glass.
Antik Balatonfüredi talpas emlék pohár a vendéglő, kút, Horvátház és a Fürdőház képeivel és felirataival. Kézzel festett, metszett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal. 17 cm / Balatonfüred commemoratíve glass.
Balatonfüredi emlék pohár. Erzsébet udvar és a füredi kút képével. XIX. sz. vége. Kézzel festett, metszett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal. 10,5 cm / Balatonfüred commemoratíve glass.
Balatonfüredi emlék pohár a füredi kút képével. XIX. sz. vége. Kézzel festett, metszett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal 11 cm / Balatonfüred commemoratíve glass.