10 000 HUF
Antik, XIX. sz. vörös emlék pohár arany szÃnű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában szÃnezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felsÅ‘ peremén kisebb csorbákkal. M: 12 cm, d: 8 cm / Hungarian commemoratÃve glass.