Talpas kínálótál. Ezüstözött alpakka, erősen kopott, apró horpadás nyomokkal. Tetején figurális Vénusz, fogvájótartóval. cca. 1900. Feltehetően Bécs. Jelzés nélkül. m: 37cm, d: 33 cm
1966 Coupe de l'A.I.P.S. Nemzetközi Újságíró Szövetség Budapestre delegált újságírók atlétikai kupája. Ezüstözött alpakka, fa talapzaton. / Coupe de l'A.I.P.S. Cup of the Intertional Journalist Association. Journalist on Hungary. Silver plated alpacca on woodden stand. 55 cm
XIX. sz. Afgán kovás, puska Gyöngyház berakásos díszítésekkel, sérülésekkel. / Vintage riffle probably from Afganisthan from the XIXth century. Damages. 95 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
Szecessziós díszváza. Palástján relief stilizált virág keretben lévő zenélő és táncoló puttókkal. Öntöttvas. XIX. század második fele. Korának megfelelő állapotban. m: 37cm
Utcai hirdetőoszlop formájú hamutál, szivarvágó és a nyesedéknek való tartály. Korabeli reklámokkal. Fém és lámpaárugyár, Mauthner, stb. Réz. cca 1910. m: 26 cm / cca 1910 Advertising pole shaped ashtray cigar and cutter, bowl for tobacco cuts.
cca 1953 Az Aranycsapat tagjairól készült karikatúrát és a Népstadiont ábrázoló díszzsebkendő / cca 1953 Hungarian football golden team handkerchief with image of Nepstaion stadium. 38x38 cm
MOM Fotobox fényképezőgép, Achromat 1:7.7/75-ös objektívvel, működőképes állapotban, eredeti bőr tokjában, / Vintage Hungarian camera, in very good good condition, with original leather case