cca 1970 A Ferencváros FTC labdarúgó csapata játékosainak aláírásai Varga, Albert, Lakat, Rákosi stb / Autograph signatures of Hungarian football team.
cca 1955 Bulgáriából a magyar labdarúgó válogatott játékosai által aláírt képeslap jánosi, Domonkos, Zimányi, Kamarás, stb képeslap Kossa István miniszternek / Autograph signatures of Hungarian football players
Jim Davis (1945) amerikai képregényrajzoló, Garfield macska szülőatyja autográf aláírása Garfieldos lapon / Autograph sitanture of Jim Davis, creator of Garfield
1904 Aláírás gyűjtemény papírlapon: két oldalon a századéelő híres személyiségeiknek, politikusok, miniszterek, miniszterelnökök aláírásával: Zichy Géza, gr. Degenfeld-Schönberg Kristóf, Khuen-Héderváry Károly, Daranyi Ignác, Odeschlaki, stb, összesen 28 autográf aláírás
1953 Magyarország-Anglia, a legendás 6:3-as labdarúgó mérkőzés meccsfüzete, Grosics és Buzánszky saját kezű aláírásaival, ahol az Aranycsapat legyőzte az évtizedek óta veretlen Angliát. / 1953 Hungary - England, legendary football match booklet, with autograph signatures of two Hungarian players where the Golden Team of Hungary defeated England.
1950 Barbara Sypniewska (1924-2002), a Poznani Operaház énekesnője által dedikált, dátumozott (Bp., 1950.VI.28.) fotó, pecséttel jelzett, néhány apró lyukkal, 17x12 cm
Grosics Gyula (1926-2014), Szepesi György (1922-2018) és Buzánszky Jenő (1925-2015), az Aranycsapat tagjainak aláírása 1953 6:3 alkalmi bélyegzéses borítékon VB FDC-n
Szekeres József: 7:1 Grosics Gyula és Buzánszky Jenő autográf aláírásával. Bp., 1954. Sport. Kiadói papírkötésben. / with autograph signatures of Grosics and Buzánszky
1954 A Magyarország: Anglia (7:1) labdarúgó mérkőzés belépője a Népstadionba, rajta Szepesi György, Grosics és Buzánszky, az Aranycsapat tagjainak autográf aláírásával / 1954 Autograph signed ticket of the football match Hungary vs England (7:1) by two of the Hungarian football team members.