11462.
36. Closed major auction
Historical documents, manuscripts
130 000 HUF
336,79 EUR, 371,43 USD
1905 Bp., Graenzenstein Béla (1847-1913) országgyűlési képviselÅ‘, bánya- és kohómérnök, valóságos belsÅ‘ titkos tanácsos, államtitkárnak tÃz évi államtitkári működése alkalmából adományozott album, benne a pénzügyminisztérium tisztikarának aláÃrásával (Báró Andreánszky István, Wenzel Gusztáv, dr. Exner Kornél, báró Perényi Péter, Gerlóczy Gyula, stb.), kézzel Ãrt és illusztrált album, dombornyomott bÅ‘r kötésben, aranyozott lapszélek, kötésen sérülésekkel, egyébként jó állapotban