11866.
36. Closed major auction
Judaica
80 000 HUF
cca 1890-1948 a részben Bugyi községbÅ‘l származó Tüchler család irat és levél hagyatéka, össz. 37 db. Többek közt 23 db munkaszolgálatból küldött levelezÅ‘lap 1944-bÅ‘l; Krishaber Béla (1867-?), 1900-tól pestszenterzsébeti és alsódabasi kerül. fÅ‘rabbi kézzel Ãrt levele 1939-bÅ‘l, autográf aláÃrásával. Anyakönyvi kivonatok, bizonyÃtványok, halotti értesÃtÅ‘k stb. Részben sérült. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!