12056.
36. Closed major auction
Maps
6 000 HUF
22
1856 Dr. Szabóky Adolf: Földrajzi kézi-atlas tanodai s magán használatra. Pest, 1856, Geibel Ármin, (Lith. F. Fitner), 16 t. +2 p. Első kiadás. Kézzel színezett litográfia. Benne az 'Austriai Birodalom' és 'Magyarország, Erdély, s katonai végvidék' térképeivel. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, laza fűzéssel, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.