11955.
36. Closed major auction
Military
2 000 HUF
cca 1913 Katonák fegyverrel, Schäffer Ármin fényképész felvétele, vélhetően egy katonai gyakorlótéren, 17x23 cm, karton (a sarkokon kopott, sérült) 24,8x32,5 cm