12177.
36. Closed major auction
Photo
20 000 HUF
Ergy Landau (1896-1967) magyar származású francia fotográfus 3 db pecséttel jelzett fotója,(Grottes de Touen-Houang, Grottes de Touen-Houang desert de Soli, Testa di Buddha, China), kis kopásnyomokkal, egy fotó sarkán kis törésnyommal, 23x17 cm és 23x16,5 cm közötti méretben /