12280.
36. Closed major auction
Photo
10 000 HUF
cca 1930-1940 Budapest, Móricz Zsigmond az Est teraszán, mellette feltehetőleg Börcsök Erzsébet (1904-1971) vajdasági magyar író Eszter c. regényét dedikálja, Solty Kató pecséttel jelzett fotója, felületi sérülésekkel, 15×11,5 cm