cca 1965 Balatoni színes emlékképek, vélhetően otthoni kidolgozás a hátoldalon látható szűrőkombinációkból következtetve, a hazai színes papírkép kidolgozás egyik korai lelete, 9 db vintage fotó, 18x13 cm és 13x8,8 cm között
cca 1946 Komárom, Duna-híd újjáépítésének munkálatai a II. világháború után, a híd helyreállításának alkalmából kiadott fényképalbum, 44 db albumlapokra ragasztott fotóval, nagyrészt 12,5x8,5 cm méretben, aranyozott, vászonborítású, kissé sérült albumban, 33x25 cm / Komárno, bridge reconstruction on the Danube after WW2, album with 44 photos (mainly 12,5x8,5 cm), album slightly damaged, 33x25 cm, ...
cca 1940 Marosvásárhely, Theil Gyula és és Bartha Kulcsár Zoltán úri szabósága Str. Calarasilor, Kossuth Lajos utca) Szabó Miklós fényképész. fotója kartonon 22x17 cm
cca 1890 Alcsil (Románia) a magtár, a borpince, a régi Csill és a szántó-vető emberek fényképe, további kutatást érdemlő fotók, mert ilyen nagyméretű képeket a jelzett időszakban még kevesen készítettek, 4 db fotó, 19x28 cm, 12x20 cm és 16x16 cm
1920 Portrose, Portoroz (Piran), hidroplán a vízen, kartonra kasírozott, dátumozott fotó, dekoratív, kissé kopott, üvegezett keretben, 16,5x11,5 cm, külső méret: 25,5x19 cm
1891 Szarajevó, Bosznia-Hercegovina. Nagy méretű keményhátú fotó, 20×25 cm, karton: 31×37 cm / Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, photo: 20×25 cm, cardboard: 31×37 cm