1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, 31,5×23,5 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, 31×23 cm
cca 1930 Győry Miklós (1905-1995): "A svábhegyi fogaskerekűn fűtött kocsik sí és ródli szállítás", art deco villamosplakát, Bp., Seidner, hajtásnyomokkal, kis szakadással, kis lyukkal, 24x17 cm
1954 VII. Wyscig Pokoju, Warszawa-Berlin-Praha, 2-17. V. 1954. / "Verseny a békéért", lengyel kerékpárverseny plakát (Varsó-Berlin-Prága), kis sérülésekkel, hajtva, 84x59 cm
cca 1950 "Így született a 3 éves terv", Magyar Kommunista Párt propaganda plakátja, rajta Rákosi Mátyás és Gerő Ernő, Bp., Szikra Rt., hajtva, kisebb gyűrődésekkel, sérülésekkel, 82x58 cm
cca 1920-1930 "Ha életét megunta volna és körünkből mindenképen távozni akar, saját érdekében ne igyék többé természetes Igmándi keserűvízet...", Schmidthauer-féle Igmándi keserűvíz reklám-, villamosplakát, Bp., Globus-ny., jó állapotban, 24x17 cm
cca 1920-1930 "Nincs bebizonyítva, ezért fentartással kell fogadnunk...", Schmidthauer-féle Igmándi keserűvíz reklám-, villamosplakát, Bp., Globus-ny., 24x17 cm