11197. 36. Closed major auction Statues, plaquettes
18 000 HUF
0 HUF
Palotai Gyula (1911-1977): Anya gyermekeivel. Bronzírozott szobor, jelzett, Képcsarnok hiányos zsűri címkéjével, kisebb kopásnyomokkal, 34,5x17x8 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras