cca 1880 Loehr perpetual patent niellós ezüst zsebóra automata nikkelezett kalapácsos, kulcsos felhúzású szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet. Járástartalék kijelzéssel. Tokszám, szerkezetszám: No. 497. Jelzett ezüst. Későbbi ajándékozási sorral a tokon. Másodpercmutatók hiányoznak számlapon sérülés. Nem jár. Nagyon ritka, különleges óra. Hasonló óra szerepel Reinhard Meis, Taschenuhren, Callwey, ...
Patek Philippe zsebóra cca 1913. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 167655. Hibátlan számlappal. Jelzett, amerikai fém tokkal. Működő, nagyon szép állapotban. d: 50 mm
Rolex Precision 18K arany, női karóra, kézi felhúzós szerekezettel. Jelzett tok, korona, szerkezet, 18K jelzett arany szíj. Működő, jó állapotban, számlap kissé korrodált. Bruttó 22,64 g, d: 19 mm / 18C gold Rolex women's watch. Works well, with some corrosion on the dial 22,64 g, d: 19 mm
IWC Shaffhausen zsebóra szerkezet, eredeti tokkal, eredeti okmánnyal, egyező sorozatszámmal. Szerekzet működik, számlap jó állapotban. / IWC pocket wach mechanics with original box and matching document
Antik Michronometre kulcsos zsebóra, különleges, városrészletet ábrázoló vésett híddal és kis iránytűvel. Hajós ezüst tokkal. Működő, jó állapotban, felhúzó kulccsal, számlapon hajszálrepedések d: 43 mm / Michronometre Antique Silver Pocket Watch with compass in carved town scene movement. Works well. Small cracks on dial
Révéil & Avertisseur Brévet 10461 ébresztős zsebóra fém tokkal, jelzett számlappal (hajszálrepedések), működő, de tisztításra szoruló állapotban. d: 55 mm / With alarm minor cracks on the dial. Works,
Hamilton Yankees 1928 alkalmi art deco férfi karóra késöbbi kiadása. Kézi felhúzós, zonác berakással, működő, szép állapotban, bőr szíjjal: d: 29 mm / . Hamilton Yankees 1928 reissue - Piping Rock - 29 mm Mechanical watch