5 000 HUF
46
Lehel Ferenc: Csontváry Tivadar a posztimpresszionizmus magyar elÅ‘futára. Második vázlat. 70 képpel. Párizs, 1931. Les Editions de Style Paris,(Bp.,BÃró-ny.), 72 p. + 44 t. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a borÃtón foltokkal, kopásnyomokkal, a gerincen egészen kis sérüléssel. A mű 350 példányban készült. Számozott (247/350), a szerzÅ‘, Lehel Ferenc (1885-1975) festÅ‘művész, művészetkritikus és művészeti Ãró által aláÃrt és dátumozott példány.