4 000 HUF
Petrovics Elek: Ferenczy (Károly.) Bp., 1943., Athenaeum, 1 (címkép) t. + XLII+2+126+4 p. Nagyon gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, A szerző, Petrovics Elek (1873-1945) művészeti író által dedikált, dátumozott példány.