15211.
36. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
5 000 HUF
Havas Nándor-Bokros Lajos-Pelz Béla: Kávésipari ismeretek. Ipari szakkönyvtár 107-108. Bp.,[1945.],Ipari Tanfolyamok Országos VezetÅ‘sége,("Szikra"-ny.),174 p. Kiadói félvászon-kötésben, a borÃtón kis kopásnyomokkal. LeÃrásokkal, áruismerettel, és konyhaművészet-ételek, és italok-pinceműveletek fejezetekkel. Ritka!