15 000 HUF
Gáldi László-Makkai László: A románok története-különös tekintettel az erdélyi románokra - A Magyar Történelmi Társulat kiadása 9 térképpel és 20 képmelléklettel.A Magyar Történelmi Társulat könyvei VI. [Bp., 1941], Magyar Történelmi Társulat, (Franklin-ny.), 428 p., 7 (fekete-fehér képtáblákkal) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Az oldalszámozáson belül szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, de alapvetően jó állapotban.