10 000 HUF
17
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Vadászati elbeszélések. 80 eredeti fényképfelvétellel. Bp., 1926., Franklin, 266+2 p.+12 (fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli átkötött egyedi aranyozott, álbordás gerincű, félbőr-kötés, a gerincen zöld címkével, rajta aranyozott címfelirattal, aranyozott tölgyfalevél díszítéssel, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen és az egyik alsó sarkán egészen kis sérüléssel, a címlapon és a címképen javítással, jó állapotban.