40 000 HUF
Bary József: A Tiszaeszlári bűnper. - - vizsgálóbíró emlékiratai. Bp., 1933, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 612 p. Első kiadás.; Hozzá kötve: Erdélyi József: Solymosi Eszter vére. Bp., 1938, Centrum, 4 p. A címlapon Erdélyi József (1896-1978) aláírásával. Átkötött aranyozott álbordás egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal. A mű szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.