12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Kmety Károly: A magyar közjog tankönyve. Bp., 1907., Politzer-féle Könyvkiadó-Vállalat, 563 p. Negyedik, javÃtott kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötésben, bekötött eredeti papÃrborÃtóval, kopott borÃtóval, néhány lapon ceruzás jegyzettel, a lapok egy részénél a fűzés meglazult (226-255 oldalak között, és a 260-285 oldalak között.)