10 000 HUF
23
[Badoglio, Pietro (1871-1956)] Badoglio, Pietro: Az etiopiai háború. (Az abesszin háború.) A Duce előszavával. A. Mondadori Milano. Bp., 1937, Gergely R. Rt, XV+248+8 p.+12 (hadszíntéri fényképek) t.+ 5 (hasonmás) t.+ 1 (Etiópia térképe) +9 (térképek) t. Átkötött kopott félbőr-kötések, (két kötetben, külön térkép kötet, kopott borítókkal, és kopott, sérült gerincekkel.