3 000 HUF
Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Harc a levegőért. Bp.,(1940),Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, (Révai-ny.), 261+2 p.+7 (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés. A szerző, Bánhidi Antal (1902-1994) által dedikált, dátumozott példány.