10 000 HUF
34
Márai Sándor: Istenek nyomában. Számos képmelléklettel. Bp.,1927,Pantheon, (Budapesti Hírlap-ny.), 240+1 p.+ 11 (fekete-fehér fotók.) t. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel (Ex libris Rudolf Temple), a gerincen kis sérülésnyommal, kis folttal, és kis kopásnyommal. A szerző, Márai Sándor (1900-1989) által aláírt példány.