8 000 HUF
23
Tamási Áron: Ábel. Három rész egy kötetben. Ábel a rengetegben. Ábel az országban. Ábel Amerikában. A bekötési táblát Fenyves Sándor tervezte, a szöveget Buday György tizenöt fametszetei díszíti. Bp., 1937, Révai, 4+207; 2+199;2+256 p. Kiadói festett, illusztrált egészbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott, foltos borítóval, két-három foltos lappal, hiányzó hátsó szennylappal. A szerző, Tamási Áron (1897-1966) író által aláírt, dátumozott (1937.VI. 2.) példány.