15016.
36. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
12 000 HUF
10
A Magyarországban 1893. január 31-én végrehajtott czigányösszeirás eredményei. 5 grafikai táblázattal. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények. IX. kötet. Bp.,1895,Athenaeum, 4+59 p.+ 5 (térképek, közte 1 db egy oldalas, a többi kétoldalas) t.+ 81 (statisztikai táblázatok) p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, de belül jó állapotban.